Kosmoprof

Visage

Ekskluzywne rozwiązanie dla każdego rodzaju skóry

Linia Visage marki Selvert Thermal to unikalny i kompletny system pielęgnacji skór ze specjalnymi potrzebami, trudnych, wrażliwych i delikatnych. Bezpieczeństwo gwarantuje bardzo zaawansowana i skuteczna formuła z wodą termalną, biosacharydami oraz rewolucyjnym Peptydem CA-6. Visage obejmuje unikalny, kompletny i szeroki zestaw produktów, który pozwala na przystosowanie zabiegów lub ich serii do specjalnych potrzeb Klientki. Metoda działania w obrębie tej linii wzmacnia efektywność skłądników aktywnych.

Zindywidualizowana metoda działania

Spośród serii ośmiu Bio-koncentratów z najbardziej zaawansowanymi składnikami i ich specyficznymi właściwościami, można wybrać do 1 zabiegu maksymalnie 3 Bio-koncentraty, które najlepiej zajmą się daną skórą lub kilkoma jej problemami równocześnie. Ich umiejętne połączenie z maskami przygotowującymi lub pielęgnującymi oraz kremami daje różne zindywidualizowane Aktywne Mieszanki.

 • Zabieg zmywający

  Linia Visage ma wiele produktów z doskonałymi składnikami aktywnymi do zmywania różnych rodzajów skóry. Gwarantuje oczyszczenie skóry okolic oczu, twarzy, szyi i dekoltu.

 • Zabieg nawadniający

  Dobre nawodnienie skóry to podstawa jej optymalnej kondycji. Zabieg przywraca i zapewnia skórze sprężystość i miękkość, a warstwie hydro-lipidowej naskórka równowagę.

 • Zabieg dla skóry wrażliwej

  Skóra taka wymaga pielęgnacji, która umożliwi jej przezwyciężenie przyczyn wrażliwości. Odpowiadając na jej potrzeby sformułowano specjalny zabieg m.in. do minimalizowania reakcji zapalnych.

 • Zabieg na Okolice Oczu

  Ekskluzywny zabieg na okolice oczu. Eliminuje oznaki zmęczenia, przekrwienie i linie mimiczne. Stymuluje aktywność krążeniową i limfatyczną. Regeneruje i nawadnia. Znacznie poprawia wygląd okolic oczu.

 • Zabieg ujędrniający

  Przedwczesne i chronologiczne starzenia powodują różnorodne czynniki, które sprawiają, że skóra traci grubość i pełnię, a to poluźnia tkankę. Zabieg ten, pobudzając kolagen i elastynę, wzmacnia tkankę łączną.

 • Zabieg natleniający dla skór niedotlenionych (z afiksją)

  Zabieg dla skór tłustych, pozbawionych tlenu, z matowym wyglądem i przetłuszczonymi miejscami. Reguluje nadmierne wydzielanie tłuszczu, zapewnia nawodnienie i natlenienie komórkowe.

 • Zabieg ten wraz z pielęgnacją domową nie tylko odbudowuje płaszcz hydrolipidowy, ujędrnia i nadaje twarzy promienność. Otacza także nieodpartym i odprężającym aromatem, który przynosi znakomite samopoczucie