Kosmoprof

Corporelle

Nowa linia, która oferuje rozwiązanie każdego problemu ciała. Proponuje najbardziej zaawansowane zabiegi i bardziej skuteczne - niż dotąd-receptury. Daje możliwość wykonywania nie tylko ukierunkowanych na konkretny problem zabiegów. Dobierając różne maski można podczas jednego zabiegu podjąć problem kilku niedoskonałości ciała. Bazuje nie tylko na znanych ze skuteczności składnikach aktywnych, ale także na substancjach aktywnych nowej generacji: rewolucyjnym, awangardowym GAC (aktywującym gimnastykę naczyń), peptydzie CA-6, wodzie termalnej, biosacharydzie, prowitaminie energizującej, roślinnym kompleksie drenującym, Pearlite i wyciągu z lilii wodnej

 • Zabieg Regenerujący

  Zabieg ten skutecznie regeneruje skórę starzejącą się i zniszczoną, łącznie z rozstępami, które powoduje wiek lub czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

 • Zabieg wyszczuplający z glinką

  Wysoce skuteczny zabieg, który zajmuje się wszystkimi rodzajami opornego lub rozproszonego cellulitu oraz twardym i zbitym tłuszczem.

 • Zabieg stymulujący przepływ krwi z glinką (drenujący)

  Zabieg ten stymuluje przepływ krwi i pomaga eliminować toksyny, które powodują ciężkość, obrzęk i ogólny dyskomfort nóg.

 • Zabieg ujędrniający z efektem Push-Up

  Skuteczny zabieg, ukierunkowany na rozwiązanie problemu poluźnienia skóry i przywrócenia jej elastyczności. Zabieg ten daje również efekt regenerujący, który jest niezbędny zarówno dla miejscowego, jak i ogólnego ujędrniania.

 • Zabieg Regenerujący z glinką

  Zabieg ten skutecznie regeneruje skórę starzejącą się i zniszczoną, łącznie z rozstępami, które powoduje wiek lub czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.