Kosmoprof

Maski Peel-Off

Selvert Thermal wprowadza do linii Cell Vitale cztery maski peel-off.
Zostały one sformułowane dla spektakularnej poprawy rezultatów już po pierwszym zabiegu. To maski osmotyczne.

Osmotyczne maski peel-off działają w synergii z zabiegami:

PRIMORDIALE, DERMATOLOGIQUE oraz wszystkimi CELL VITALE.

MASKA PRZECIW-UTLENIAJĄCA (ANTY-STARZENIOWA)

Przeznaczona dla skór pozbawionych życia, z przedwczesnymi oznakami wieku, z asfiksją (zaduszonych). Zawiera wyciąg z żeń-szenia, który bardzo silnie oczyszcza i likwiduje przekrwienie. Ponadto silnie chroni komórki przed wolnymi rodnikami. Ma zdolność stymulowania syntezy kolagenu. Daje energię, elastyczność i giętkość. Oczyszczająca. Składa się z proszku (wyciąg z korzenia żeń-szenia) i Osmotycznego Żelu (wyciąg z komórek macierzystych różanecznika alpejskiego).

MASKA UJĘDRNIAJĄCA, PRZECIW ZMARSZCZKOM

Maska  dla skór dojrzałych z foto-starzeniem, zmarszczkami i poluźnionych, z łagodna pigmentacją. Szczególnie zalecana dla zniszczonej zarówno przez czynniki wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Zawiera witaminę C o właściwościach ujędrniających. Pozostawia gładką i jędrną skórę, minimalizuje zmarszczki oraz linie mimiczne. Regenerująca, naprawcza, ujędrniająca. Rozjaśnia skórę. Składa się z proszku (M.A.P.) i Osmotycznego Żelu (wyciąg z komórek macierzystych liści różanecznika alpejskiego).

MASKA NAWADNIAJĄCA

Przeznaczona dla skór każdego rodzaju, potrzebujących przywrócenia naturalnej równowagi, naprawy filmu hydro-lipidowego, dodatkowego nawilżenia oraz dla skór wrażliwych. Zawiera aloes i wyciąg z kokosa. Ma silne, natychmiastowe i długotrwałe działanie nawilżające. Składa się z proszku (wyciąg z aloesu i wyciąg z kokosa) i
Osmotycznego Żelu (wyciąg z komórek macierzystych różanecznika alpejskiego).

MASKA KOJĄCA

Przeznaczona dla skór wrażliwych i bardzo wrażliwych, reaktywnych, delikatnych i uczulonych. Zawiera bisabolol i płatki owsiane. Zapewnia działanie odprężające i zmniejszające stres, poprawę jędrności skóry oraz pomaga zmniejszyć widoczność oznak wieku. Składa się z proszku (bisabolol i płatki owsiane) i Osmotycznego Żelu
(wyciąg z komórek macierzystych różanecznika alpejskiego).

 

Osmotyczne maski peel-off Cell Vitale składają się z dwóch faz:

FAZA I - w formie proszku zawierającego ukierunkowane składniki aktywne

FAZA II - innowacyjny żel wzbogacony wyciągiem z komórek macierzystych liści różanecznika alpejkiego

SKŁADNIKI AKTYWNE FAZY I:

Maska Przeciw-utleniająca - Wyciąg z korzenia żeń-szenia - silny przeciw-utleniacz, który zapobiega oksydacji komórek skóry i w ten sposób chroni je przed przedwczesnym starzeniem i przed wolnymi rodnikami. Stymuluje syntezę kolagenu.

Maska ujędrniająca, przeciw zmarszczkom - M.A.P - “Pro-witamina C”. Stymuluje regenerację komórek, pobudza syntezę kolagenu i elastyny, neutralizuje wolne rodniki i zwalcza foto-starzenie. [MAP = fosforan askorbylu magnezowego].

Maska Nawadniająca - Aloes. Dzięki zwartości  polisacharydów i oligoelementów posiada właściwości regeneracji nabłonka. Duża zawartość aminokwasów i witamin daje nawadnianie, zmiękczanie, kojenie i odświeżanie.

Maska Kojąca - Bisabolol - z rumianku. Posiada właściwości nawilżające, stabilizujące i likwidujące przekrwienie. Koi, wygładza, nadaje giętkość.

SKŁADNIK AKTYWNY FAZY II:

Wyciąg z komórek macierzystych liści różanecznika alpejskiego. Wykazano, że znacząco poprawia funkcjonowanie skóry, jako bariery. Jest to główny składnik aktywny Żelu, który silnie chroni skórę przed suchością, poprawiając jej teksturę oraz redukuje oznaki wieku (zmarszczki, brak życia, zaczerwienienie).