Kosmoprof

Svelt Body

INNOWACJA i  TRADYCJA

Svelt body SELVERT to nowa i kompletna kuracja do pielęgnacji ciała, która jest jasnym rozwiązaniem dla trzech podstawowych problemów nękających większość kobiet: cellulit, słabe krążenie i zwiotczenie.

Svelt body SELVERT to synergia TRADYCJI – zabiegów bazujących na naturalnych składnikach aktywnych ( ruszczyk /myszopłoch i guarana) i  INNOWACYJNOŚCI – unikalnej linii produktów do pielęgnacji domowej sformułowanej  z aktywnym tlenem. Sprawia, że ciało staje się zachwycające, jędrne i piękne .

 

 

Produkty profesjonalne

KREM ANTY-CELULITOWY  500 ml

Krem anty-celulitowy sformułowany tak by pomóc w redukowaniu depozytów tłuszczu. Dzięki kremowej konsystencji i silnej recepturze, wzbogaconej guaraną i teofilisanem jest idealny do wszystkich rodzajów cellulitu ze specjalnymi masażami.

KREM UJĘDRNIAJĄCY 500 ml

Specjalnie przeznaczony do traktowania ptozy (poluźnionej skóry). Jest bogaty w olej z dzikiej róży piżmowej, który zwiększa właściwości ujędrniania skóry przez składniki aktywne w recepturze oraz przyczynia się do intensywnej regeneracji skóry.

KREM MODELUJĄCY 500 ml

Nadaje ciału kształt, redukuje depozyty tłuszczu. Sformułowany z teofilisanem i wyciągiem z ruszczyka, by skutecznie zajmować się otyłością i twardym cellulitem.

KREM NA MIKRO-KRĄŻENIE 500 ml

Stymuluje mikro-krążenie i łagodnie odświeża skórę. Idealnie przygotowuje do zabiegów krio-terapii. Jego unikalna receptura jest także skuteczna w traktowaniu cellulitu obrzękowego.

KREM DO MASAŻU 1000 ml

Dzięki nadzwyczajnemu poślizgowi, nadaje się do wszystkich technik masażu. Zwiększa skuteczność zabiegów ujędrniających i regenerujących skórę, dzięki recepturze z olejem winogronowym.

 

 

Produkty domowe

KREM WYSZCZUPLAJĄCY CIAŁO/ANTY-CELULITOWY. AKTYWNY TLEN. 200 ml

Krem modelujący do ciała przeznaczony  do traktowania cellulitu i ukierunkowany na miejscowe depozyty tłuszczu. Działanie stymulująco, wzmacnia i odtruwa. Sformułowany jest z Fiflow®,  który skutecznie transportuje tlen do skóry i dzięki  temu poprawia jej metabolizm, rewitalizuje komórki i pomaga odzyskać naturalną  promienność.

Sugerowane stosowanie: aplikować 1-2 razy dziennie. Wmasować w skórę, używając okrężnych ruchów do góry, aż do całkowitego wchłonięcia.

KREM UJĘDRNIAJĄCY SKÓRĘ. AKTYWNY TLEN 200 ml

Wysoce skuteczny krem ujędrniający. Przywraca elastyczność i napięcie poluźnionej lub pozbawionej życia skórze. Dzięki Fiflow®, uzupełnia jej komórki witalnym tlenem, pomagając zwalczać przedwczesne starzenie się, spowodowane stresem środowiskowym oraz innymi szkodliwymi czynnikami.

Sugerowane stosowanie: aplikować 1-2 razy dziennie. Wmasować w skórę, używając okrężnych ruchów ku górze, aż do całkowitego wchłonięcia.

REWITALIZUJĄCY KREM NA ZMĘCZONE NOGI. AKTYWNY TLEN 200 ml

Pomaga zrelaksować oraz ukoić zmęczone nogi i stopy poprzez łagodny efekt schładzający. Zawiera Fiflow®, składnik aktywny, który zwiększa dostawę tlenu do skóry i poprawia działanie wyciągu z ruszczyka, który bardzo skutecznie odświeża zmęczone nogi i stopy, dzięki właściwościom likwidowania przekrwienia i  przeciwzapalnym.

Sugerowane stosowanie: aplikować 1-2 razy dziennie. Wmasować w skórę, używając okrężnych ruchów do góry, aż do całkowitego wchłonięcia.